суббота, 26 июня 2010 г.

Сценарій свята до Дня фізичної культури та спорту

Звучать фанфари. Виходять ведучі.
Ведучий. Здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям,
Це сонце, що гріє ласкаво й привітно.
Ведучий. Здоров’я – смак свіжих ягід дозрілих,
Це спорт, що дає нам наснагу і силу.
Ведучий. Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.
Ведучий. Кожен рік у вересні ми відзначаємо день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії.
Ведучий. Бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.
Ведучий. На виконання завдань програми розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті працюють Міський спортивний комплекс ім. Анатолія Тузовського, Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», стадіон з легкоатлетичним ядром, 23 спортивних клуба, 13 спортивних залів, яхт-клуб, 2 тенісних корта, 34 спортивних майданчика, 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, де займаються 650 учнів.
Ведучий. На цих спортивних об’єктах працюють тренери, вчителя фізкультури, інструктори-методисти, волонтери. В місті культивується 28 видів спорту: 12 олімпійських та 16 неолімпійських видів спорту. Це другий показник по області.
Ведучий. 2008 рік був знаменний проведенням 29 Олімпійських ігор в Пекіні і наше місто також відзначило цю подію.

Ведучий. В рамках спортивно-масових заходів «Олімпійське літо» проведено день Олімпійського бігу, до якого були залучені учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, діти з оздоровчих пришкільних таборів.
Ведучий. Ветерани легкої атлетики, члени Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів «Добрада».
Ведучий. З нагоди відкриття Олімпійський ігор було урочисто запалено символічний Олімпійський вогонь.
Ведучий. Кожна дитина мріє досягти вершини та про особистий рекорд.
Ведучий. А юні вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл вже почали свій шлях до підкорення вершин спортивного Олімпу.
Ведучий. Дитячо-юнацькою спортивною школою №1 управління освіти, керує ___. Школа має три відділення: волейбол, футбол та легка атлетика.
Ведучий. Зустрічайте, ДЮСШ №1. Вихованці відділення футболу - постійні учасники першості області з футболу, обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» у трьох вікових групах. Щорічно захищають честь міста Світловодська в першості області з міні-футболу під гаслом «Граємо за Україну разом!»
Тренери: __________
Ведучий. Відділення волейболу, – неодноразові переможці та призери чемпіонатів та першостей області, фіналісти та призери першостей України серед юнаків та дівчат, учасники Дитячої волейбольної Ліги, переможці міжнародних змагань та турнірів.
Тренери: __________
Ведучий. Дитячо-юнацька спортивна школа №2 управління молоді та спорту, директор ___-. В школі працюють відділення: баскетболу, боксу, боротьби дзюдо, художньої гімнастики, футзалу. В цьому році відкрилися нові групи з плавання та настільного тенісу.
Ведучий. На сцені – представники відділення боксу. Серед них - призери та переможці чемпіонатів та першостей області, першостей України, призери чемпіонатів Європи та міжнародних турнірів.
Тренери: _____.
Ведучий. Росте спортивна зміна титулованим спортсменам. Юні дзюдоїсти постійно вдосконалюють свої спортивні здібності на змаганнях різного рівня – це обласні, Всеукраїнські та міжнародні турніри.
Тренер: _________

Ведучий. В минулому році була започаткована секція художньої гімнастики – це граціозний вид спорту, де дівчата стають найчарівнішими та найкрасивішими. Юні спортсменки вже брали участь в першості області. Маємо надію, що в майбутньому цей вид спорту прославить наше місто на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Тренер: ______-.
Ведучий. Команда відділення баскетболу – є чемпіоном Кіровоградської Полтавської областей, фіналісти Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної ліги сезону 2007-2008рр. В спортивному рейтингу посідають четверте місце серед команд юнаків України.
Тренер: ________
Ведучий. В цьому році в ДЮСШ № 2 розпочало свою роботу відділення настільного тенісу. Ці юні спортсмені роблять перші кроки, але досвідчений тренер, ____, зробить все можливе для поповнення скарбниці нагород нашої великої спортивної родини.
Ведучий. В місті існує школа рукопашного бою «Леопард», яку очолює незмінний досвідчений тренер _____. Завдяки наполегливим заняттям, педагогічному підходу учні досягли високих результатів. Команда школи неодноразово посідала призові місця в чемпіонаті України з рукопашного бою та військового п’ятиборства серед військо-патріотичних об’єднань.
Ведучий. Прийміть щирі вітання від учениці дитячої школи мистецтв, фіналістки міського шоу «Хвилина слави» _____.
1. Номер - Фортепіано «Попурі»  ____
Ведучий. Слово для привітання та нагородження надається _____.
Ведучий. Грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в місті, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
____
Ведучий. Грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради за внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються меценати:
______
Ведучий. Подяка управління молоді та спорту за вагомий внесок у виховання здорової нації, за сприяння розвитку здібностей свого сина ___ Ярослава, член команди ДЮСШ № 2 відділення баскетболу, срібного призера України та фіналіста Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги за вашу любов турботу і відданість своїм дітям та з нагоди Дня фізичної культури та спорту оголошується ____ Ользі Ярославівні.
Ведучий. Сьогодні в такий особливий день, ми не можемо не згадати та не відмітити людей, які стояли у витоків розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті, сприяли гармонійному розвитку дітей та виховували любов до занять спортом.

Ведучий. Під гучні оплески залу ми запрошуємо ветеранів спорту піднятися на сцену:
___
Ведучий. Слово для привітання та нагородження надається ветерану спорту міста ____.
Ведучий. Почесною грамотою управління молоді та спорту за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в місті, всебічне виховання молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
_____
Ведучий. Вас вітає тріо «Анюта» з піснею «На Івана», керівник __.
2. Номер - тріо «Анюта» пісня «На Івана» керівник __
(На сцену виходять діти з запаленим свічками)
Ведучий. Як шкода нам, що рідшають ряди,
І багатьох серед нас вже немає,
Забрали їх назавжди журавлі,
Вони назавжди з нами розпрощались.
Ведучий. Вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання.
(Хвилина мовчання)
3. Номер - ____ «Адажіо»
Ведучий. Ми здоров’я бажаєм живим,
Не спішіть у той ключ журавлиний,
І у цьому столітті новім,
Будьте повні енергії, сили.
Ведучий. Хай завжди торжествує життя,
І нехай воно буде до снаги,
Ми як символ любові й добра,
Вам танок подаруєм яскравий.
4. Номер - танок «Зустріч в Карпатах», «Сяйво» кер. ___

Ведучий. Від усієї душі хочеться привітати та запросити на сцену спортсменів міського центру активної соціально-психологічної реабілітації «Добрада», яких не покидає віра в свої можливості та в майбутнє.
Ведучий. В Центрі «Добрада» постійно проводяться заняття в секції танців на візку. Тренер – . На разі триває підготовка до відбіркової кваліфікації збірної команди України.
Ведучий. Протягом року спортсмени «Добради» брали участь у міських та обласних змаганнях зі стрільби, шахів та шашок, відкритій спартакіаді з рекреаційного спорту інвалідів Полтавської області, у Всеукраїнській першості з городкового спорту, у міжнародних змаганнях з авторалі «Київський каштан – 2008» та інших.
Ведучий. Для привітання та нагородження запрошується начальник управління молоді та спорту ___.
Ведучий. Грамотою управління молоді та спорту за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в місті, мужність, волю до перемоги та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
___
Ведучий. З нагоди свята прийміть щирі вітання від вихованки циркової студії ___. Керівник __.
5. Номер - повітряна гімнастика __

Ведучий. Слово надається головному спеціалісту з питань фізичної культури і спорту управління молоді спорту ____.
Ведучий. Грамотою управління молоді та спорту за високі спортивні досягнення з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
вихованці ДЮСШ №1 відділення футболу – учасники першості області, призери та переможці Всеукраїнських турнірів і матчевих зустрічей: ___
вихованці ДЮСШ №1 відділення волейболу – переможці спартакіади області серед жінок, чемпіонки області серед ДЮСШ, учасниці першості України з волейболу та пляжного волейболу: ___
вихованці ДЮСШ №2:___

Ведучий. Грамотою управління молоді та спорту за сумлінну і багаторічну, самовіддану працю в сфері фізичної культури та спорту, всебічний розвиток молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
тренери-викладачі ДЮСШ №1:__

директор ДЮСШ №2:__

тренери-викладачі ДЮСШ №2 : тренер-викладач з баскетболу
тренер-викладач з боксу
керівник школи рукопашного бою «Леопард»:

вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл міста:

Ведучий. Грамотою управління молоді та спорту за сумлінну працю у сфері фізичної культури та спорту з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються працівники міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського:

Ведучий. Почесною грамотою управління молоді та спорту за підтримку, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті і з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються меценати:

Ведучий. Подякою управління молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті, всебічне виховання молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджуються:
 тенісний клуб – керівник
 клуб ветеранів волейболу «Кремгес» -
 спортивний клуб «Русачі» - керівник
 клуб кун-фу «Дао» - керівник
 шаховий клуб - керівник
 клуб спортивного танцю «Алегро» - керівник
 школа рукопашного бою «Леопард» – керівник
 підлітковий клуб «Вектор» – керівник

Номери :
6. Танок «Самба» - «Алегро», кер.
7. «С первой улыбки» - Солістка ансамблю «Арденте»
8. «Каучук» - , Циркова студія, кер.
9. Пісня «Річенька» - Вокальний ансамбль «Арденте»,
10. Фортепіано «Рок-н-ролл» -
11. «Іспанський танок» - «Сяйво»,
Ведучий. День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен з нас. Це свято покликано сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт.
Ведучий. І хоча спортсменами стають далеко не всі, більшість не забуває про фізичний гарт і в дорослому житті. Від щирого серця вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових, гарних цілеспрямованих людей.
Ведучий. Я хочу ще раз запросити на цю сцену юних спортсменів нашого міста, зустрічайте вихованців ДЮСШ № 1 відділення футболу, відділення волейболу.
Ведучий. Вітаємо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №2 відділення боксу, відділення боротьби дзюдо, відділення баскетболу, а також зустрічайте представників школи рукопашного бою «Леопард».
Ведучий. Свою творчість та майстерність вас сьогодні дарували колективи міського палацу культури, дитячої школи мистецтв та Центру підліткових клубів «Сяйво» селища Власівка:
Ведучий. Вокальний колектив «Арденте»,
Ведучий. Колектив спортивного танцю «Алегро», керівник
Ведучий. Оксана Назаренко – соліста циркової студії, керівник
Ведучий. Солістка палацу культури
Ведучий. Маленький фортепіанний віртуоз, учениця дитячої школи мистецтв
Ведучий. Хореографічний колектив «Сяйво» .
Ведучий. Вокальний колектив «Анюта».
Ведучий. Спортсмени нашого міста висловлюють щиру вдячність людям, які не байдужі до розвитку спорту, завжди допомагають і тим самим сприяють їм досягати вершин.
Ведучий. Постійні меценати:

Ведучий. Ми ще раз вітаємо всіх присутніх зі святом. Зичимо здоров’я, подальших успіхів та спортивних перемог.
(Салют)

Внимание!

Ув. посетители! Если возникают проблемы со скачиванием файлов или др. ПОЖАЛУЙСТА пишите в комментариях, а то многие сообщения уже удалены с файлообменника, а все припомнить невозможно. Спасибо за понимание :)